Rezultati 2. kola

PRVA LIGA

Rezultati 2. kola: INĐIJA: Inđija – Sloboda 0:1, ZEMUN: Zemun – Mačva 1:3, NOVI SAD: Proleter – Bežanija 2:1,LAZAREVAC: Kolubara – Jagodina 1:1, BAČKA PALANKA: OFK Odžaci – Budućnost 1:1, BORČA: BSK – OFK Beograd 2:1, ČELAREVO: ČSK Pivara – Sinđelić 0:0.

U nedelju, 21. avgusta igraju: PIROT: Radnički – Dinamo.

Tabela:
1. Mačva 6
2. OFK Odžaci 4
3. ČSK Pivara 4
4. Sinđelić 4
5. Proleter 4
6. Budućnost 4
7. Jagodina 4
8. BSK 3
9. Sloboda 3
10. Dinamo 1
11. Bežanija 1
12 Kolubara 1
13. Zemun 1
14. Radnički 0
15. OFK Beograd 0
16. Inđija 0

SRPSKA LIGA VOJVODINA

Rezultati 2. kola: NOVI BANOVCI: Omladinac – Crvena zvezda 3:0, ZRENJANIN: Radnički – Borac 1:1, BAČKA TOPOLA: TSC – Dunav 1:1, SREMSKA MITROVICA: Radnički . Vršac 2:0, SUBOTICA: Bačka 1901 – Sloga 2:1, PRIGREVICA: Bratstvo – Radnički (Š) 5:0, Radnički (NP) slobodan.

U nedelju, 21. avgusta igraju: PANČEVO: Železničar – Cement.

Tabela:
1. Bratstvo 6
2. Dunav 4
3. Radnički (NP) 4
4. Omladinac 3
5. Radnički (MP) 3
6. Bačka 1901 3
7. Vršac 3
8. Radnički (Š) 3
9. Borac 1
10. Železničar 1
11. Cement 1
12. Sloga 1
13. TSC 1
14. Radnički (Z) 1
15. Crvena zvezda 0

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 2. kola: BAČKA JARAK: Mladost – Indeks 2:1, NOVI SAD: Slavija – Hajduk (Č) 0:1, STARA PAZOVA: Jedinstvo – LSK 0:0.

U nedelju, 21. avgusta igraju: NOVI SAD: Kabel – Podunavac, FUTOG: SOFEKS – Sremac, BEŠKA: Hajduk – Sloga, KUPINOVO: Kupinovo – Veternik.

Tabela:
1. Hajduk (Č) 6
2. LSK 4
3. Jedinstvo 4
4. Mladost 4
5. Sloga 3
6. Slavija 3
7. Kabel 3
8. Sremac 1
9. Podunavac 1
10. Indeks 1
11. Kupinovo 0
12. SOFEKS 0
13. Veternik 0
14. Hajduk (B) 0
15. ŽSK 0
16. Borac 0

SREMSKA LIGA

Rezultati 2. kola: ERDEVIK: Hajduk – Napredak 2:0, VRDNIK: Rudar – Mitreos 2:0, RUMA: Prvi maj – Sloven 5:0 VITOJEVCI: Partizan – Sloboda 3:0.

U nedelju, 21. avgusta igraju: HRTKOVCI: Hrtkovci – Graničar, KLENAK: Borac – Ljukovo, SALAŠ NOĆAJSKI: Budućnost – Jadran, DONJI PETROVCI: Donji Petrovci – Podrinje.

Tabela:
1. Partizan 6
2. Hajduk 4
3. Prvi maj 3
4. Mitros 3
5. Ljukovo 3
6. Napredak 3
7. Budućnost 3
8. Borac 3
9. Rudar 3
10. Sloboda 3
11. Podrinje 1
12. Jadran 0
13. Hrtkovci 0
14. Graničar 0
15. Donji Petrovci 0
16. Sloven 0

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM

Rezultati 2. kola: ČALMA: Sloga – Graničar (K) 4:0.

U nedelju, 21. avgusta, igraju BUĐANOVCI: Mladost – Jedinstvo (P), VIŠNJIĆEVO: Hajduk – Železničar, ŽARKOVAC: Napredak – Graničar (O), KUKUJEVCI: Obilić 1993 – OFK Brestač, MARTINCI: Borac – PSK, ŠID: Omladinac – Fruškogorac, RAVNJE: Zeka Buljubaša – Jedinstvo (M).

Tabela:
1.Sloga 4
2. Železničar 3
3. Zeka Buljubaša 3
4. Jedinstvo (M) 3
5. PSK 3
6. Hajduk 3
7. Graničar (K) 3
8 OFK Brestač 1
9. Fruškogorac 1
10. Borac 1
11. Napredak 0
12. Graničar (O) 0
13. Obilić 1993 0
14. Omladinac 0
15. Mladost 0
16. Jedinstvo (P) 0